HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

ügyfélkapcsolati koordinátor

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Külföldi és belföldi vevőkkel való kapcsolattartás
  • Árkalkulációk elkészítése
  • Esetleges pótrendelések intézése pl. szerszámok
  • Ajánlatok küldése a vevő részére
  • Belső elemzések, riportok, kimutatások készítése
  • Megvalósult és lezárt projektek dokumentálása, archiválása és kiértékelése
  • Auditokon való részvétel
  • Kooperációs partnerek keresése, látogatása, kapcsolattartás
  • Új vevők keresése, cégünk bemutatása, kapcsolatépítés.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdász végzettség
  • Minimum 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, nemzetközi projektekben való részvétel.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címek várjuk:

karrier@hajduautort.hu