Főbb feladatok:

  • Vevői ajánlatkérések folyamatos és az elvárásoknak megfelelő átfutású feldolgozása
  • Árajánlatokhoz szükséges dokumentumok beszerzése a társterületek bevonásával
  • Az ajánlatok megküldése a vevő részére.
  • Kimenő ajánlatok esetében célár elemzés elkészítése, összehasonlítások elvégzése
  • Igény szerinti összefoglalók, kimutatások, döntés előkészítő anyagok készítése.
  • Negyedéves prezentációk elkészítése
  • A munkájával összefüggő és meghatározott heti/havi riportok elkészítése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség (gépész, gyártástechnológia).
  • Angol nyelv ismerete (német nyelv ismerete előny).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.